انجمن تونل ایران- اخبار خبرگزاری ها
خبر

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۹ | 

عضو شورای شهر تبریز؛
بابایی اقدم: عملکرد شورای شهر تبریز نسبت به اقدامات متروی تبریز بد نبوده است /عملکرد شهردار تبریز قابل قبول است

 AWT IMAGE
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن، فریدون بابایی اقدم عضو شورای چهارم شهر تبریز درابطه با آخرین وضعیت متروی تبریز گفت: هدف این بود که تا سال 96 مسافرگیری مترو آغاز شود که از مسیر ائل گلی تا میدان ساعت هر چند آزمایشی اما اقداماتی انجام یافته است.
وی ادامه داد: متروی تبریز هم از لحاظ فنی دوره ی سختی را گذرانده و هم از لحاظ بودجه که بخش عظیمی از بودجه ی شهرداری مربوط به مترو می شود. امیدواریم بقیه ایستگاه های مترو نیز افتتاح شود و تا سال 2018 خط 1 تکمیل شود.
بابایی اقدم افزود: با توجه به وضعیت مالی عملکرد شورا نسبت به اقدامات مترو بد نبوده است و انتظار داریم دولت هم به تعهدات خود عمل کند و خلا های مترو و حمل نقل تبریز در سال های قبل جبران شود.
این عضو شورای شهر تبریز در رابطه با عملکرد شهردار تبریز، صادق نجفی بیان کرد: عملکرد شهردار فارغ از عملکرد شورا شهر نیست یعنی بودجه ی شهرداری را شورای شهر تصویب کرده است و سیاست گذاری که در شورای شهر انجام گرفته است، در قالب شهرداری دیده شده است.
وی گفت: در سال های اخیر شاهد افت و خیزها و نوساناتی در رابطه با عملکرد شهرداری و شورای شهر شده ایم از جمله عملکردهای مثبت، تحقق در آمدی شهرداری و پروژه های عمرانی انجام شده می توان نام برد که به بهترین نحو اجرا شد. در کل عملکرد شورای شهر و شهردار در این دوره قابل قبول است.


تاریخ : 95/12/08
منبع :
http://sokhanpress.ir/?p=74966&print=1

نشانی مطلب در وبگاه انجمن تونل ایران:
http://irta.ir/find.php?item=1.63.1475.fa
برگشت به اصل مطلب