[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي درباره انجمن اخبار و رویدادها جستجو ثبت نام ارتباط با ما ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با انجمن::
کارگروه های تخصصی::
اخبار رویدادها::
اخبار علمی::
عضویت در انجمن::
بانک اطلاعات تونل::
انتشارات::
بخش آموزش::
پیوندها::
گالری تصاویر::
دانلود::
تسهیلات پایگاه::
تماس با ما::
::
اخبار
..
نهادهای وابسته

انجمن بین المللی تونل (ITA)

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
آخرین مطالب بخش
:: ایده محقق ایرانی برای تسخیر ماه با حفر تونل‌
:: فراخوان سیزدهمین کنفرانس تونل ایران
..
:: خبر ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۱۰ | 

مترو به منطقه 22 می‌رسد
 

شهردار منطقه22 درباره مشکلات حمل و نقل عمومی منطقه گفت: تلاش می‌کنیم تا مترو را به منطقه22 وارد کنیم. اقدامات و هماهنگی های لازم با شورای شهر انجام شده و مطالعات آن تا پایان شهریور به پایان می‌رسد. پس از آن تعداد خطوط و ایستگاه‌ها و سایر موارد اعلام می‌شود.
به گزارش ایسنا، علی نوذرپور در دیدار با اعضای شورایاری محله قائم با اعلام اینکه شورایاری‌ها و کارمندان سرای محلات را همانند کارکنان شهرداری می‌داند و انتظار انجام صحیح کارها و مقررات را از آنان دارم گفت: در مقابل، ما هم وظیفه داریم مشکلات را به دقت بشنویم و نیازهارا احصاء کنیم.
شهردار منطقه22 ، وجود شورایاری هارا پیشرفت در مشارکت شهروندان در مدیریت شهر دانست و افزود: اگر وظایف مدیریت شهری به صورت درست پایه گذاری می‌شد، ما در این جلسه به راحتی می توانستیم مشکلات شورایاری‌ها در خصوص آب، برق، گاز و مدرسه را بررسی و به سرانجام برسانیم.
نوذرپور در ادامه با اشاره به اینکه دولتها تمایل به واگذاری وظایف‌شان به دیگر دستگاه های اجرایی را ندارند، گفت: در حال حاضر شهرداری با نداشتن اختیارات اجرایی که در دست دولت‌ها است، نمی‌تواند به معنای درست خدمات را به مردم شهر بدهد.
وی با اشاره به جلسات مشترکی که بین شهرداری و سازمان‌های آب، گاز و برق انجام شده است، اظهار داشت: برای رفع مشکلات شهروندان در موضوعات روشنایی محلات و فاضلاب های شهری، جلسات مستمری با ادارات مذکور داشته ایم و نتایج مثبتی حاصل شده است.
شهردار منطقه22 با اعلام اینکه فضاهای خصوصی قبل از بوجود آمدن فضاهای عمومی در منطقه 22 شکل گرفته است، گفت: در مدیریت شهری گذشته زمین‌هایی که به عنوان سرانه‌های عمومی بوده است به بخش خصوصی فروخته شده و در آینده با جمعیت مازاد 520 هزار نفری مواجه هستیم.
نوذرپور با اشاره به اهداء رایگان دو قطعه زمین به آموزش و پرورش برای ساخت مدرسه ادامه داد: برای بالا بردن سرانه‌های آموزشی منطقه22 اقداماتی را شروع کرده‌ایم و تا پایان سال جاری چند زمین دیگر در اختیار آموزش پرورش قرار می‌دهیم.
شهردار منطقه22 درباره موضوع حمل و نقل عمومی منطقه گفت: تلاش می‌کنیم تا خط مترو را به منطقه22 وارد کنیم. اقدامات و هماهنگی های لازم با شورای شهر انجام شده و مطالعات آن تا پایان شهریور به پایان می‌رسد. پس از آن تعداد خطوط و ایستگاه‌ها و سایر موارد اعلام می‌شود.
بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه22، وی در پایان با بیان اینکه جلسات دبیران شورایاری محلات را باید به صورت تخصصی و موضوعی برگزار کنیم تا سازمان‌های دولتی مربوطه به طور تخصصی پیگیر رفع مشکلات شهروندان در محله باشند گفت: امید است با هم افزایی و همکاری شورایاری ها و مدیریت شهری، خدمات شایانی به شهروندان منطقه22 ارائه دهیم.

تاریخ: 97/03/09
منبع:
https://www.isna.ir/news/97030905018

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA code
::
کلیدواژه ها: شهردار | منطقه22 | تهران | مطالعات | مترو | شورای شهر |
دفعات مشاهده: 161 بار   |   دفعات چاپ: 32 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

انجمن تونل ایران Iranian Tunneling Association
Persian site map - English site map - Created in 0.09 seconds with 47 queries by YEKTAWEB 3862